🛩️ Drodzy entuzjaści lotnictwa! Już w ten weekend zapraszamy Was na ekscytujący Piknik Lotniczy, który odbędzie się w Borkach. Tu znajdziecie dokładny adres wydarzenia: https://goo.gl/maps/jkPcx29HtsVH1eAB7. Przygotowaliśmy dla Was niezapomniany program pełen emocji oraz fascynujących pokazów lotniczych, z którym możecie zapoznać się w grafice poniżej!

Na mapce terenu, zaznaczyliśmy najważniejsze strefy. Zachęcamy Was do zapoznania się z jej układem, aby bezproblemowo korzystać z terenu. W strefie publiczności dostępne będą stoiska handlowe oraz gastronomiczne. Dla dzieci również w tej strefie znajdą się dmuchańce.

👉 Dbajmy o czystość i porządek – śmieci wrzucajmy tylko do wyznaczonych pojemników. 🚗 Jeśli przyjeżdżasz samochodem, parkuj tylko na wyznaczonych miejscach.

Przypominamy również, że na Piknik Lotniczy możecie zabrać ze sobą kocyk piknikowy oraz krzesełka turystyczne, aby wygodnie obserwować fascynujące widowisko w powietrzu.

Będzie to niezapomniany dzień pełen adrenaliny i pasji lotniczej. Dołączcie do nas i cieszmy się razem magią wysokości! 🌤️✈️