Przypominamy o nadchodzącym wydarzeniu, które rozpali pasję do lotnictwa w Waszych sercach, zapewniając niezapomniane chwile dla miłośników nieba i adrenaliny!

„KRÓLewski Piknik lotniczy” zakończy sezon cywilnych pokazów lotniczych w Polsce. To jedna z ostatnich szans aby, zupełnie za darmo, zobaczyć na żywo popisy najlepszych pilotów i ich stalowych rumaków. Specjalnie dla Was, przygotowujemy lądowisko, abyśmy tym razem mogli obserwować starty i lądowania, spotkać pilotów i poczuć niepowtarzalną atmosferę lotniczego pikniku.

Czego możecie się spodziewać na tym niezwykłym wydarzeniu?

🚁 Pokazy lotnicze: Doświadczeni piloci zaprezentują swoje umiejętności w spektakularnych pokazach lotniczych. Spodziewamy się czołówki zarówno krajowych asów lotnictwa jak i samolotów i gwiazdy spoza naszej granicy. Szczegóły w następnych postach.

Podczas wydarzenia dostępna będzie wystawa statyczna samolotów oraz pokazy modeli latających.

🎡 Dla najmłodszych: Specjalna strefa dla dzieci z mnóstwem atrakcji, w tym dmuchane zamki i wiele innych rozrywek. Będzie to idealna okazja dla Waszych pociech do poznawania świata lotnictwa i zaszczepienia w nich pasji do latania.

🎶 Muzyka i zabawa: Nie zabraknie również świetnej muzyki na żywo, dzięki czemu atmosfera pikniku nabierze jeszcze większego koloru i zapewni Wam niekończącą się rozrywkę. Przygotujcie się na udział w koncertach znanych muzyków zaraz po pokazach!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić pełen emocji dzień wśród niezwykłych maszyn i pasjonatów lotnictwa.

Czekamy na Was wszystkich 12 sierpnia w Borkach!

Do zobaczenia w powietrzu! ✈️