23 listopada w Remizie Strażackiej we Wrzosowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie dedykowane seniorom : ” Święto Dojrzałego Wrzosa”. Seniorzy z naszej gminy oraz zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniu kończącym roczny projekt ” Aktywny Senior w Gminie Borki”.

Wydarzenie to było okazją do wspólnych rozmów, zabawy i integracji. Radosna atmosfera, doskonała oprawa muzyczna zachęcająca do tańca, pyszne jedzenie sprawiły, że uczestnicy oderwali się od swoich trosk i kłopotów, miło spędzili czas i biesiadowali do późnych godzin nocnych.

„Święto Dojrzałego Wrzosa” to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, to budowanie społeczności i wspieranie integracji osób starszych, pokazanie im możliwości spędzania czasu i bycia ze sobą. To wzmacnianie więzi międzyludzkich, to sposób na to, żeby poczuli się ważni i potrzebni w społeczności.

Gościem honorowym spotkania był wójt Gminy Borki Radosław Sałata , który od lat wspiera i inicjuje działania na rzecz seniorów. Zapewnił też o kontynuacji zajęć, które uważa za bardzo ważne i potrzebne. Dla uczestników wydarzenia zamówił słodki poczęstunek w postaci tortu.

” ŚWIĘTO DOJRZAŁEGO WRZOSA ” już za nami, ale w pamięci uczestników zostanie zapamiętane jako pełne radości i ciepła spotkanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.