Mamy zaszczyt podzielić się wspaniałymi wspomnieniami z niedawno odbytego KRÓLewskiego Pikniku Lotniczego, który miał miejsce 12 sierpnia w Borkach. To niezapomniane wydarzenie skupiło pasjonatów lotnictwa oraz wszystkich, którzy pragnęli przeżyć niezapomniane chwile w niezwykłym otoczeniu.

Podczas Pikniku mieliśmy okazję uczestniczyć w dynamicznych pokazach samolotów, w którym utalentowani piloci, tak jak Łukasz Czepiela, Artur Kielak, Wojciech Hajdukiewicz, Retro Sky Team, CellFast Flying Team, The Fllying Bulls Aerobatic Team, Marek Forystek oraz Łukasz Mirosław prezentowali swoje umiejętności w spektakularnych manewrach. Widzieliśmy zarówno krajowe gwiazdy lotnictwa, jak i utalentowanych pilotów spoza naszych granic.

Wystawa statyczna samolotów zachwyciła nas różnorodnością maszyn lotniczych, a konkurs modeli plastikowych i kartonowych dostarczył wiele emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Strefa dla dzieci okazała się prawdziwym rajem rozrywki, wypełnionym dmuchanymi zamkami i innymi atrakcjami, które pomogły zaszczepić pasję do latania w młodszych pokoleniach.

Muzyka na żywo dodatkowo podgrzała atmosferę Pikniku, a występy takich artystów jak Marcin Daniec, Kombi Łosowski, Kamil Mitura czy Peja dostarczyły nam mnóstwa radości i zabawy.

Podziwialiśmy również umiejętności pilotów takich jak Łukasz Czepiela, który swoją pasję do latania przekształcił w zawód i dostarczył nam zapierających dech w piersiach pokazów akrobacji lotniczej. Artur Kielak, swoją charakterystyczną energią i niesamowitymi manewrami, przekonał nas, że lotnictwo to nie tylko nauka, ale także sztuka.

Nie można również zapomnieć o różnorodności stoisk handlowych, zarówno komercyjnych, jak i edukacyjnych. To tam mieliśmy okazję spotkać kapitana Wronę i zgłębić wiedzę o lotnictwie.

Dziękujemy serdecznie naszym niezastąpionym partnerom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Wasze wsparcie i zaangażowanie były kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i niezapomnianej atmosfery pikniku.

KRÓLewski Piknik Lotniczy w Borkach to nie tylko zwykłe wydarzenie, to prawdziwa uczta dla miłośników lotnictwa i adrenaliny. Dziękujemy Wam wszystkim za obecność i zaangażowanie, które sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy. Wspólnie tworzyliśmy atmosferę pełną pasji, radości i fascynacji.

Do zobaczenia na kolejnych lotniczych wydarzeniach!

Fot: GOKiS Borki, UG Borki