Chcemy podzielić się kilkoma wspaniałymi momentami z ostatniego XIII Spotkania z Pieśnią i Tradycją weselną w Krasewie, które odbyło się w niedzielę 16 lipca 2023 r. Było to niezapomniane wydarzenie, które zgromadziło zarówno lokalnych artystów, jak i zaproszonych gości.

Dziękujemy wszystkim zespołom śpiewaczym, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i wprowadzili nas w niezwykły świat tradycji weselnych. Wasze piękne głosy i pasja sprawiły, że każdy mógł poczuć magię krasewskiej kultury.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszego specjalnego gościa, członka Rady Powiatu, Grzegorza Kowalczyka, który przyjął nasze zaproszenie i współprowadził wydarzenie. Jego obecność dla naszego spotkania z pewnością uczyniły je jeszcze bardziej wyjątkowym. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Kowlaczykowi za upowszechnianie i promowanie naszej bogatej tradycji weselnej.

Warto również wspomnieć o zaangażowaniu wszystkich uczestników, którzy przybyli na to wydarzenie. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że Spotkanie z Pieśnią i Tradycją weselną było prawdziwym sukcesem. Dziękujemy, że podzieliliście z nami tę wyjątkową okazję do odkrywania naszych korzeni i wspólnego świętowania naszej pięknej kultury.

Zakończę, wyrażając wdzięczność wobec wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu XIII Spotkania z Pieśnią i Tradycją weselną w Krasewie. Wasza pasja, entuzjazm i miłość do naszej kultury są bezcenne. Dzięki waszemu zaangażowaniu będziemy mogli kontynuować nasze prace na rzecz promocji i zachowania tradycji weselnych.

Nie możemy się już doczekać kolejnego roku, aby razem dzielić się kolejnymi chwilami wspaniałej krasewskiej tradycji weselnej. Do zobaczenia na XIV Spotkaniu z Pieśnią i Tradycją weselną!