Za nami VI Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców, który po raz kolejny odbył się na strzelnicy we Wrzosowie. Spotkanie organizowane jest z okazji Dnia Pracownika Samorządowego, który obchodzony jest 27 maja.

Organizatorami imprezy byli : Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Gmina Borki oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach z/ s w Woli Osowińskiej.

W turnieju wzięły udział 5 osobowe reprezentacje samorządów z Powiat Radzyński :

– Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim,

– Urząd Gminy Radzyń Podlaski,

– Urząd Gminy Borki,

– Urząd Miasta Czemierniki,

– Urząd Gminy Wohyń,

– Urząd Gminy Kąkolewnica.

Każdy z uczestników oddał 8 strzałów z broni krótkiej i długiej. Nad bezpieczeństwem czuwał Pan Tomasz Rozwadowski.

Wyniki dzisiejszej rywalizacji przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE- Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim

II MIEJSCE- Urząd Miasta Czemierniki

III MIEJSCE- Urząd Gminy Borki

IV MIEJSCE- Urząd Gminy Wohyń

V MIEJSCE- Urząd Gminy Radzyń Podlaski

VI MIEJSCE Urząd Gminy Kąkolewnica.

W indywidualnej klasyfikacji KRÓLOWĄ STRZELCÓW została Marta Ryszkowska z Gminy Borki, a KRÓLEM STRZELCÓW – Tomasz Stephan ze Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody z rąk Wicestarosty Radzyńskiego Ireneusza Mroczka oraz Wójta Gminy Borki Marcina Czyżaka.

Sukces tego turnieju nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego Powiatu Radzyńskiego, który ufundował puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

VI Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji samorządowych jednostek. Uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać, nawiązać nowe kontakty i wymienić doświadczenia. Takie inicjatywy, które łączą lokalne społeczności i promują sport oraz współpracę, są niezwykle ważne dla rozwoju regionu i budowania więzi między różnymi jednostkami samorządowymi.

Gratulujemy wszystkim pięknej ,sportowej rywalizacji.

Do zobaczenia w przyszłym roku.