Po raz 41. Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w Małym Konkursie Recytatorskim.

Eliminacje gminne – zgodnie z formułą konkursu – odbędą się 12 maja (czwartek) o godz. 10.00 w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Borkach w formie stacjonarnej. Zgłoszenia prosimy kierować do GOKiS do 10 maja br.

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych z naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie (w ubiegłym roku poszło nam bardzo dobrze!).

W konkursie można zaprezentować dowolny repertuar, a jury będzie oceniać uczniów w kategoriach:

• klasa I-III,
  • klasa IV-VI,
  • klasa VII-VIII.

Najlepsi zostaną nagrodzeni oraz będą reprezentować swoja szkołę i gminę podczas eliminacji powiatowych w Radzyńskim Ośrodku Kultury.

Organizator eliminacji gminnych: GOKiS w Borkach

Szczegóły: