W dniu 24 listopada  w Urzędzie Gminy w Borkach 6 par małżeńskich z terenu gminy obchodziło szczególny jubileusz – Złote Gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Wójt Radosław Sałata pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Borkach w intencji jubilatów. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
Wydarzenie uświetniły dziewczyny z „Mięty” działające przy GOKiS. Podczas tej doniosłej uroczystości współmałżonkowie – Jubilaci w obecności Wójta oraz Zastępcy Kierownika USC podziękowali sobie za wspólnie przeżyte lata, jednocześnie przyrzekając, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwo było nadal szczęśliwe.
Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie…