2 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Krasewie miał miejsce II Gminny Dzień Dziecka połączony z ,,Giełdą Talentów”. Celem imprezy było zaprezentowanie posiadanego talentu, pasji oraz umiejętności szerszej publiczności, a także wspólna zabawa integracyjna dzieci z terenu Gminy Borki.
Uczestnicy ,,Giełdy Talentów” prezentowali swoje zdolności w różnych dziedzinach takich jak: śpiew, taniec, gimnastyka artystyczna,, jak również wystawy prac, czy pokazy sztuki walki. Każdy występ był nagrodzony gromkimi brawami widowni.
W tym dniu na dzieciaki czekało dużo wspaniałych atrakcji między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki bryczką, kucyki, malowanie twarzy, skręcanie balonów, animowane zabawy dla najmłodszych oraz foto-budka.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu reprezentowali podczas giełdy talentów członkowie zespołu „Mięta”